КОІПОПК

Лис 02 2017

Print this Запис

02 листопада 2017 року вчителі англійської мови пройшли навчання в рамках реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

02 листопада 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» вчителі англійської мови закладів загальної середньої освіти Київської області пройшли навчання в рамках реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» у процесі проведення курсів підвищення фахової  кваліфікації. Тренінг провела Наталія Бендерець, проректор Академії, майстер-тренер та координатор проекту у Київській області.

Учасники ознайомилися із метою впровадження громадянської освіти  та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні у процесі цільового навчання вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заняття були використані матеріали навчально-методичних посібників «Живемо в демократії» та «Зростаємо у демократії».