КОІПОПК

Кві 06 2017

Print this Запис

05 квітня 2017 року проведено семінар-тренінг «Упровадження програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

05 квітня 2017 року на засадах партнерської взаємодії проведено семінар-тренінг для студентів Комунального вищого навчального закладу «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» спеціальності «Соціальна робота»/ «Соціальна педагогіка» з теми «Упровадження програми виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми «ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ.БЕЗПЕКА ЖИТТЯ.ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ».

У роботі семінару-тренінгу взяли участь 52 студенти.

У вступній частині семінару-тренінгу Міщенко Т.О., викладач психолого-педагогічних дисциплін коледжу, обґрунтувала необхідність набуття майбутніми соціальними педагогами здатності до впровадження  варіативної програми виховної роботи в 7-11 класах школи. Викладач розкрила питання  допомоги в у самовизначенні системи власних цінностей і набутті життєвих навичок господаря життя, зосередила увагу на формуванні таких життєвих навичок учнів, як комунікації, прийняття рішень, критичного мислення, контролю власних емоцій, управління стресом, конфліктними ситуаціями тощо.

У теоретичній частині Багдасарова Л.В., методист відділу практичної психології і соціальної роботи Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти», провела вступне анкетування з визначення рівня обізнаності студентів із проблемою протидії торгівлі людьми, та презентувала Програму  виховної роботи з питань протидії торгівлі людьми, методист закцентувала увагу  на структурі тематичних блоків, а саме:

 

  • Ставлення до себе (особистісне самовизначення);
  • Ставлення до інших ( самовизначенні у сфері комунікації);
  • Ставлення до діяльності ( поведінкове та професійне самовизначення);
  • Ставлення до навколишнього світу ( суспільне самовизначення).

У практичній частині Левченко Л.А., методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти»,  провела тренінгову вправу «Футболка» і надала рекомендації щодо самостійної роботи з електронними ресурсами  для моделювання виховних занять з учнями 7-11 класів.

Методист Багдасарова Л.В., використовуючи методичні посібники для учнів 7-11 класів та їхніх батьків, організувала презентацію результатів проведення тренінгових вправ  чотирьох малих груп.

В ході роботи семінару використовувалися навчально-методичні матеріали та посібники з розвитку громадянських компетентностей і прав людини, розроблені у межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні –DOCCU.»

У заключній частині студентам надано електронний варіант Програми та методичні посібники, у яких уміщені плани проведення виховних занять з учнями 7-11 класів, які вони зможуть творчо реалізувати у  педагогічній практиці. Також студентам запропоновано проведення  в коледжі практикуму з підготовки до реалізації нових програм соціально-педагогічної діяльності.