КОІПОПК

Січ 10 2017

Print this Запис

6 січня 2016 року проведено майстер-клас по впровадженню програми з питань протидії торгівлі людьми для педагогічних працівників опорного загальноосвітнього навчального закладу

06 січня 2016 року на базі опорної школи Шкарівської ЗОШ I-III ступенів Білоцерківського району було проведено майстер-клас по впровадженню програми роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для педагогічних працівників опорного навчального закладу Київської області.

Майстер-клас провела Багдасарова Л. В., методист відділу практичної психології і соціальної роботи Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

У заході взяли участь 18 педагогічних працівників опорного навчального закладу Київської області.

На майстер-класі на основі обговорення та виконання відповідних завдань і вправ у межах проекту було представлено програму «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної та мобілізації громад» та опрацьовано тематичні блоки:

  • Ставлення до себе (визначення та усвідомлення дитиною власних особистісних якостей, проявів свого емоційного світу, самооцінки потреб, позиції в системі життєвих цінностей).
  • Ставлення до інших (формування умінь і навичок толерантного ставлення до інших людей на засадах поваги до їхніх прав і свобод).
  • Ставлення до діяльності (розвиток самоорганізації в різних видах діяльності, підготовка особистості до свідомого вибору професії та подальшого життєвого шляху).
  • Ставлення до навколишнього світу (усвідомлення культурного розмаїття світу, його багатогранності, розуміння себе як громадянина суспільства, члена міжнародної спільноти).