КОІПОПК

Жов 11 2016

Print this Запис

08-10 жовтня 2016 року у тест-центрі на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся ІІІ тур тестування для старшокласників за програмою FLEX

08-10 жовтня 2016 року у тест-центрі на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся ІІІ тур тестування для старшокласників за програмою Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини. До участі у ІІІ турі тестування було запрошено 20 учні загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.

08 жотня 2016 року співробітники організації American Councils приїхали до центру тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано експертною комісією Вашингтону. У цей день було проведено зустріч з учасниками та їхніми батьками. Кожен учасник отримав анкету, на заповнення якої надається два тижні. Протягом двох тижнів анкета має бути повернена до офісу American Councils у місті Києві. Після зустрічі всі учасники третього туру писали два невеликих твори англійською мовою та складали стандартизований тест з англійської мови. Цей тест складається з аудіювання та письмової частини. 09-10 жовтня 2016 року з кожним учасником проводилися індивідуальні співбесіди англійською та рідною мовами, а також учасники братили участь у роботі груп, що складалися з 5-ти учнів.

Заключний етап. Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру знову будуть надіслані до Вашингтону (США) для розгляду незалежною експертною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад у Вашингтоні надає інформацію офіційним листом стосовно статусу учасника (фіналіст/альтернативний кандидат/не пройшов) через офіс Американських Рад у м. Києві. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні 2017 року. Наразі точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів невідома. Після оголошення результатів учасники програми займатимуться підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації у м. Києві. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2017 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2018 року.

Повну інформацію про програму FLEX та перебіг тестування, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Контактна інформація  –  Американські Ради з міжнародної освіти, телефон: (044) 289-39-52; e-mail:flex@americancouncils.org.ua