КОІПОПК

Лис 09 2017

Print this Запис

08 листопада 2017 року відбулося засідання обласної педагогічної студії «Формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання географії та економіки» для вчителів Київської області

08 листопада 2017  року на базі  Іванкіського районного ліцею відбулося перше засідання обласної педагогічної студії (керівники: Кривульська Людмила Олексіївна, директор, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель географії та Димарчук Тетяна Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель географії та економіки) з теми «Формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання географії та економіки» для вчителів Київської області.

У заході взяли участь:

Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», вчителі географії та економіки Київської області всього 33 особи.

На першому етапі засідання була проведена тренінгова вправа «Будьмо знайомі», під час якої учасники не лише представляли себе, а й презентували свій навчальний заклад та населений пункт, наголошуючи на їх особливостях та неповторності.

У своєму виступі Валерій Володимирович Совенко ознайомив учасників заходу із метою й змістом роботи обласної педагогічної студії «Формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання географії й економіки» та наголосив на актуальності такої форми співпраці педагогічних працівників області в умовах розбудови Нової української школи. Ним також було представлено презентацію «Формування ключових компетентностей учнів через впровадження наскрізних змістових ліній».

Керівники студії провели науково-методичний лекторій «Формування ключових компетентностей учнів у процесі навчання географії та економіки». Після проведеної лекції педагогам була запропонована вправа «Термінологічна розминка», під час якої вони повинні були ознайомитися із роздатковим матеріалом і скласти логічні пари: термін та пояснення, що стосувалися сучасної педагогічної термінології Нової української школи й ключових компетентностей.

У практичній частині керівники педстудії Кривульська Л.О. та Димарчук Т.В. провели інтегрований урок у 9 класі з теми «Сільське господарство світу. Рослинництво», на якому показали різноманітні інтерактивні прийоми та методи роботи для формування предметних та міжпредметних компетентностей школярів.

У продовженні практичної частини всі учасники взяли участь у різноманітних інтерактивних вправах : «Світлофор», «Знайди помилку», «Картинна галерея», «Підбери пару», «Встав пропущені слова», «Доміно».

Слухачі педстудії отримали домашнє завдання: підготувати прийоми та методи, які вони використовують на своїх уроках для формування ключових компетентностей учнів.

Протягом всього заходу панувала атмосфера творчості та доброзичливості. Учасники обласної педагогічної студії висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні першого заняття педагогічним працівникам Іванківського районного ліцею та координатору обласної педстудії Совенку В.В.