КОІПОПК

Вер 10 2018

Print this Запис

08 вересня 2018 року відбулося тестування для старшокласників за програмою FLEX

08 вересня 2018 року у тест-центрі на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулося тестування для старшокласників за програмою Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти Київської області.

У І турі конкурсу взяло участь 183 учні 8-10-х класів.  Перший тур складався із невеликого письмового тесту з англійської мови. Результати І туру стали відомі в день проведення. До ІІ туру пройшов 61 учень. Вітаємо лідерів І туру та бажаємо подальших перемог.

Третій тур відбуватиметься через 3-6 тижнів після другого туру. Співробітники організації American Councils знову приїдуть до центру тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано незалежною експертною комісією Вашингтону.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у березні-квітні 2019 року.

Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2019 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2020 року.

Детальну інформацію про програму FLEX та перебіг тестування, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Контактна інформація  –  Американські Ради з міжнародної освіти,

телефон: (044) 289-39-52; e-mail: flex@americancouncils.org.ua