КОІПОПК

Вер 09 2015

Print this Запис

09 вересня 2015 року кореспондент «Голосу Америки» відвідала КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

09 вересня 2015 року кореспондент «Голосу Америки» відвідала КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

image(2)[1]

Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук, дав інтерв’ю кореспонденту «Голосу Америки». У своєму інтерв’ю Іван Григорович розповів світовій спільноті про підтримку ініціативи Міністерства освіти і науки України та впровадження Загальнонаціонального проекту літніх мовних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області.

Ректор академії повідомив, що метою цього проекту є підвищення рівня володіння англійською мовою учнями, зацікавлення дітей, популяризація іноземних мов в Україні та привернення уваги суспільства до цієї теми. Осадчий І.Г. наголосив, що в нашій області проект ґрунтується на волонтерських засадах. Саме тому надважливим було залучення волонтера Корпусу Миру США в Україні Наталі Ханлет до роботи у літньому мовному таборі на Київщині.

image(1)[1]

Наталі Ханлет розповіла про свою роботу волонтера у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та про літні мовні табори, які організовувалися для дітей та дорослих на базі закладу.

В академії також працює «Мовний клуб з англійської мови», що дає змогу її працівникам опановувати розмовну англійську мову.

Робота волонтера на курсах підвищення кваліфікації та проведення заходів у міжкурсовий період  позитивно впливає на зростання фахового рівня вчителів англійської мови.