КОІПОПК

Вер 11 2017

Print this Запис

09 вересня 2017 року у тест-центрі на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулося тестування для старшокласників за програмою FLEX

09 вересня 2017 року у тест-центрі на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбулося тестування для старшокласників за програмою Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Київщини.

У І турі конкурсу взяло участь 156 учнів 8-10-х класів.  Перший тур складався із невеликого письмового тесту з англійської мови. Результати І туру стали відомі в день проведення. До ІІ туру пройшло 55 учнів. Вітаємо лідерів  І туру та бажаємо подальших перемог.

Третій тур відбуватиметься через 3-6 тижнів після другого туру. Співробітники організації American Councils знову приїдуть до центру тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано незалежною експертною комісією Вашингтону.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у березні-квітні 2018 року.

Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2018 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2019 року.

Детальну інформацію про програму FLEX та перебіг тестування, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Контактна інформація  –  Американські Ради з міжнародної освіти,

телефон: (044) 289-39-52; e-mail: flex@americancouncils.org.ua