КОІПОПК

Жов 02 2015

Print this Запис

1 жовтня було проведено нараду методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти щодо особливостей викладання предмета у 2016 році

Відповідно до Плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2015 рік, 1 жовтня було проведено нараду методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної  педагогічної освіти щодо особливостей викладання предмета у 2016 році.

У ході наради було розглянуто такі питання:

  • навчально-методичне забезпечення з іноземних мов для учнів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • особливості проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2016 році;
  • аналіз та підведення підсумків проведення літніх мовних таборів.

Роботу наради було розпочато зі вступного слова Юрія Григоровича Кононенка, директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, та Оксани Ярославівни Коваленко, головного спеціаліста сектору мовної політики Міністерства освіти і науки України, яка окреслила основні вектори освітньої реформи в Україні у галузі іноземних мов. Валерій Григорович Редько, завідувач відділу навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент, наголосив на важливості розвитку не тільки англійської мови, але й  інших іноземних мов та розповів про вклад відділу навчання іноземних мов у розробленні навчально-методичного забезпечення з іноземних мов. Новосад Ганна Ігорівна, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України, розповіла про підсумки роботи літніх мовних таборів у цьому році та допомогу Корпусу  Миру США в Україні у їх проведенні й окреслила перспективи на майбутнє.  

У нараді взяли участь Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор, Добиш Юлія Юріївна та Кушнір Ярослава Анатоліївна, методисти  відділу міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

У заході також брали участь представники міжнародних організацій, українських та британських видавництв. 

image(2) image(3) (1)

image image(1)