КОІПОПК

Чер 10 2016

Print this Запис

Робота літніх мовних таборів у Фастівському районі

10  червня 2016 року ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Осадчий Іван Григорович та методист відділу міжнародних освітніх програм Кушнір Ярослава Анатоліївна відвідали літні мовні табори, що працюють у загальноосвітніх навчальних закладах Фастівського району. Методичні консультації щодо організації та роботи літніх мовних таборів були надані у Великоснітинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністраціїFunnybears»), Великомотовилівському НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» («Englishwithfun»), Борівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністраціїHello, summer).

Під час перебування дітей у мовному таборі вчителі використовували проектні методи, рольові ігри, навчання у співпраці, проведення квестів тощо. Навчальними матеріалами для учнів слугували аудіо-записи пісень, римівок, мікродіалогів.

Представники академії долучилися до роботи таборів, а також обговорили з керівниками та педагогами навчальних закладів проблемні питання та шляхи їх вирішення в подальшій організації літніх мовних таборів.