КОІПОПК

Лют 11 2016

Print this Запис

10 лютого 2016 року проведено семінар-практикум ООЗО, Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №20, з проблеми «Упровадження інклюзивного навчання в загальноосвітні навчальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами»

10 лютого 2016 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №20 було проведено семінар-практикум «Організація навчально-виховного процесу в класах з інклюзивним навчанням, де навчаються діти з розладами спектра аутизму» для педагогічних працівників, які співпрацюють із обласним опорним закладом освіти з проблеми «Впровадження інклюзивного навчання у загальноосвітні навчальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами». Учасниками семінару були 18 осіб.

Роботу засідання відкрила Чичикало Ольга Федорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20, керівник ООЗО. Вона ознайомила слухачів з метою, завданнями семінару-практикуму.

У роботі семінару взяли участь:

Чичикало Ольга Федорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20,
Гончаренко Олена Іванівна, вчитель початкових класів БЗШ І-ІІІ ступенів №20,
Куницька Надія Михайлівна, вчитель початкових класів БЗШ  І-ІІІ ступенів №20,
Карпенко Тетяна Віталівна, вчитель початкових класів БЗШ І-ІІІ ступенів №20,
Петрова Альона Анатоліївна, корекційний  психолог БЗШ І-ІІІІ ступенів №20,
Горбатенко Оксана Зіновіївна, практичний психолог БЗШ І-ІІІ ступенів №20.

oozo_bc.зош20_1 oozo_bc.зош20_2oozo_bc.зош20_4 oozo_bc.зош20_3

У ході роботи семінару обговорювалися питання:

  • комплексна реабілітація учнів з вадами психофізичного розвитку на засадах діагностики, диференціації та індивідуалізації;
  • особливості сенсорного розвитку у дітей з розладами спектру аутизму;
  • особливості роботи вчителя та асистента вчителя з дітьми з розладами спектру аутизму, щодо  адаптації їх до інклюзивної освіти.

У практичній частині семінару учасники мали можливість відвідати тренінг «Я і мої кордони» та уроки у класах:

  • математика 1-А клас;
  • українська мова 4-А клас.

oozo_bc.зош20_5 oozo_bc.зош20_6