КОІПОПК

Січ 13 2017

Print this Запис

10 січня 2017 року проведено майстер-клас з теми «Створення психологічно безпечного середовища в школі»

10 січня 2017 року на базі Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей» № 2 ім. О. С. Паланського Ставищенської районної ради для працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів Київської області проведено майстер-клас з теми «Створення психологічно безпечного середовища в школі».

Керівник майстер-класу, практичний психолог-методист Стрільник Марина Володимирівна ознайомила слухачів з поняттями «соціальне середовище», «освітнє середовище», «психологічна безпека», «небезпеки, ризики та загрози», їх характеристиками; акцентувала увагу на завданнях та змісті роботи практичного психолога щодо створення психологічно безпечного освітнього середовища.

Учасникам було запропоновано діагностичний інструментарій, зокрема методика «Векторна модель освітнього середовища» (В. Ясвина), в ході роботи над якою вони мали змогу побудувати модель шкільного середовища і проаналізувати стратегію  виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу.

Під час практичної роботи учасники майстер-класу розглянули та узагальнили правила безпечного перебування  дітей у мережі Інтернет, виконали вправи на формування критичного ставлення до інформації та різних видів он-лайн діяльності.

Методист з питань психологічної служби Ставищенського районного методичного кабінету С. А. Колісник підвела підсумки заняття та надала методичні рекомендації з озвученої проблеми.