КОІПОПК

Тра 14 2018

Print this Запис

10 травня вчителі християнської етики успішно завершили навчання за сертифікаційною програмою з теми «Формування культури та світогляду людини і громадянина засобами курсів духовно-морального спрямування»

10 травня 2018 року вчителі християнської етики успішно завершили навчання за сертифікаційною програмою з теми «Формування культури та світогляду людини і громадянина засобами курсів духовно-морального спрямування».

Загальний обсяг програми – 30 годин/1 кредит ЄКТС.

Засідання обласної педагогічної студії Дзюби І.І. проходили на базі Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ірпінської міської ради. Адміністрація закладу (директор Волга Т.Г.) створили сприятливі умови для навчання та обміну педагогічним досвідом з викладання курсів духовно-морального спрямування. Активну участь у проведенні навчальних занять та виховних заходів брали учні та педагогічний колектив школи.

Куратор обласного педстудії, завідувач відділу методики викладання суспільствознавчих предметів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Тетяна Олександрівна Гребенчук та керівник, вчитель християнської етики Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Дзюба Іван Іванович, вручили вчителям області сертифікати про участь у сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації.

Колеги звернулися до Івана Івановича зі словами вдячності та побажання здоров’я, натхнення і подальших звершень.