КОІПОПК

Гру 15 2015

Print this Запис

11 грудня 2015 року в м. Києві відбулася Національна конференція за міжнародним проектом Європейського Союзу eTwinning Plus

11 грудня 2015 року в м. Києві відбулася Національна конференція за міжнародним проектом Європейського Союзу eTwinning Plus, яка була присвячена обміну досвідом серед досвідчених «ітвіннерів» та презентації досягнень української команди вчителів, які працюють над проектами eTwinning Plus. Національну конференцію відкрив Павло Кузьмович Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, який наголосив на важливості поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами, до яких входить Україна. Сергій Теплов, керівник проекту  eTwinning Plus в Україні, провів практичне заняття з усіма учасниками конференції щодо формування ключових компетентностей за допомогою проектів.

eTwinning_10  eTwinning_4

eTwinning_2Київську область представляли Крупа Альона Валеріївна, завідувач, та Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти", Фіголь Ірина Володимирівна та Клименко Катерина Сергіївна, вчителі англійської мови Білоцерківського навчально-виховного об’єднання "Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня" Білоцерківської міської ради.

Роботу конференції було продовжено на майстер-класах за участю спеціалістів PSA Ukraine та міжнародних тренерів Британської Ради. У процесі роботи було обговорено основні проблеми проектів та шляхи їх вирішення, а також правила та секрети успішної презентації. Цікавим для учасників був тренінг «Активні громадяни: для чого і як починати зміни з себе?». У рамках цього тренінгу були розглянуті такі питання: 1) що означає «бути активним громадянином»; 2) як змінювати себе та спільноту навколо себе; 3) проблеми світу та України; 4) практичні поради щодо формування в учнів бажання бути активним громадянином через проекти eTwinning.

eTwinning_6  eTwinning_3

Детальна інформація про проект eTwinning Plus:

http://www.etwinning.com.ua/pro-etwinning-plus/sho-take-etwinning-plus/

Контакти:

Телефон   +38 067 823 0125 

Електронна адреса: helpdesk@etwinning.com.ua