КОІПОПК

Кві 12 2017

Print this Запис

11 квітня 2017 року відбулося чергове заняття майстер-класу учителя-методиста Ковалик І.М. для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

11 квітня   2017 року на базі  Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Бучанської  міської ради відбулося третє заняття  майстер-класу учителя-методиста Ковалик І.М. «Діяльнісний метод на уроках зарубіжної літератури як ефективний засіб формування  ключових компетенцій учнів» для вчителів зарубіжної літератури Київської області.

У заході взяли участь:

Химера Наталія Володимирівна, методист вищої категорії відділу методики викладання української мови і літератури та зарубіжної літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
Літкевич Алла Миколаївна, директор Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.
Резніченко Рита Сергіївна, методист міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради.

Заняття обласного авторського майстер-класу Ковалик І.М. було присвячене темі «Формування ключових компетенцій учнів на уроках зарубіжної літератури: традиційні та інноваційні прийоми роботи».

Учасники заходу розглянули проблему формування ключових компетенцій учнів у процесі вивчення зарубіжної літератури.

Практична частина майстер-класу була проведена у формі імітаційної гри «Літературні персонажі… своїми руками? Із досвіду використання художньо-творчих міні-проектів на уроці» та методичного калейдоскопу – учасники майстер-класу презентували виконання  домашнього  завдання (розробки уроків аналізу та інтерпретації художнього твору із використанням діяльнісного методу навчання).

Учителі зарубіжної літератури відвідали літературну екскурсію «Бучанськими стежками М.Булгакова», побували на місці, де на початку ХХ століття  знаходилася дача родини видатного письменника, довідалися про бучанські звичаї  професорської сім’ї.

Насамкінець усім учасникам майстер-класу за плідну творчу працю були вручені  сертифікати.

Керівник майстер-класу та учасники висловлюють щиру подяку Осадчому І.Г., Стадніченко Г.М. за організацію та сприяння  у проведенні авторського майстер-класу, а також Химері Н.В. за методичну допомогу та змістову наповненість  занять.

За редакцією колективу майстер-класу