КОІПОПК

Тра 12 2017

Print this Запис

11 травня у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся майстер-клас для вчителів хімії опорних загальноосвітніх навчальних закладів за темою “Сучасний урок хімії”

11 травня у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся майстер-клас для вчителів хімії опорних загальноосвітніх навчальних закладів за темою “Сучасний урок хімії”.

Захід провела методист відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я Олена Степанівна Бобкова.

Перша частина заходу була присвячена питанням зміни ролей учителя і учня в системі компетентнісно зорієнтованої освіти; організації освітнього процесу на основі діяльнісного підходу та партнерства; доцільності використання активних та інтерактивних методик навчання; акцентування уваги вчителя на набутті учнями практичних умінь із застосування хімічних знань у стандартних і нестандартних ситуаціях.

У ході другої частини майстер-класу, до проведення якої долучилася прорекор Академії, кандидат педагогічних наук Олена Олександрівна Дем’яненко, учасники мали змогу ознайомитися з особливостями використання завдань-кластерів у процесі формування природничо-наукової грамотності учнів (за матеріалами Програми міжнародного оцінювання учнів PISA). Педагоги обговорили технологію конструювання кластерів та необхідність їхнього використання для розвитку дивергентного мислення, ключових і предметних компетентностей учнів.