КОІПОПК

Лис 16 2015

Print this Запис

12-13 листопада 2015 року в м. Києві відбувся навчальний тренінг за міжнародним проектом Європейського Союзу eTwinning Plus «Practical Session 2015»

image212 листопада 2015 року захід відвідали вчителі, які починають працювати на платформі eTwinning Plus. Київську область представляли Фіголь Ірина Володимирівна, вчитель англійської мови Білоцерківського навчально-виховного об’єднання "Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня" Білоцерківської міської ради, вчитель-амбасадор проекту eTwinning Plus, яка проводила практичні заняття з починаючими «ітвінерами», та Хайлов Андрій Миколайович, вчитель іспанської та англійської мов Ірпінської спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради, який розпочинає роботу на платформі eTwinning Plus.

 13 листопада 2015 року було присвячено обміну досвідом серед досвідчених «ітвіннерів» та презентації нової платформи eTwinning Live. Київську область представляли Крупа Альона Валеріївна, завідувач, та Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти". Роботу тренінгу розпочала Валентина Веліченко, координатор проекту eTwinning Plus, яка презентувала нові досягнення українських «вчителів-ітвінерів». Єлизавета Авраменко, вчитель-амбасадор проекту eTwinning Plus, яка розповіла про те, як українським вчителям, які працюють за проектом, отримати Національні та Європейські відзнаки eTwinning Plus.

Навчальний тренінг продовжила Barbara MNsir, вчитель-амбасадор проекту eTwinning з Польщі (Ambassador for eTwinning in Wielkopolska region), яка окреслила важливість розвитку учнівських ключових компетенцій та провела майстер-клас з використання ІКТ у процесі створення проектів на платформі eTwinning «Workshop on ICT tools in eTwinning projects». Учасники тренінгу мали можливість скористатися інструментами програми та корисними сервісами для створення проектних робіт.

image4 image3