КОІПОПК

Кві 13 2017

Print this Запис

12 квітня 2017 року відбулося заключне заняття майстер-класу вихователя Ставищенського ДНЗ «Золота рибка» Циби Оксани Юріївни

12 квітня   2017 року на базі  Ставищанського  дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Золота рибка» відбулося заключне заняття  майстер-класу вихователя Циби Оксани Юріївни. «Українська народна іграшка як засіб морально-етичного виховання дітей дошкільного віку» для педагогів дошкільних навчальних закладів області.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Ставищанської селищної ради Кошинський Володимир Якович, який надав історичну довідку про селище, інформував про перспективи його розвитку.

Заняття обласного авторського майстер-класу   було присвячене темі «Творча діяльність вихователя при ознайомленні дошкільників з народною іграшкою». Учасникам  було запропоновано вправу «Ваза цікавих думок», під час якої педагоги мали змогу поділитися цікавинками та обмінятися  досвідом щодо використання народної іграшки в освітньо-виховній  роботі з дошкільниками.

У ході проведення методичного калейдоскопу «Сонячна карусель» відбулася презентація міні-проектів щодо використання народної іграшки у різних формах роботи з дітьми дошкільного віку.

Неймовірне задоволення отримали педагоги від перегляду музично-літературної розваги «Великодній передзвін», яка була проведена з  дітьми другої молодшої групи.

Підсумки роботи майстер-класу підвела Кондренко Світлана Олексіївна, методист з питань дошкільної освіти районного методичного кабінету.

31 учаснику майстер-класу за плідну творчу працю були вручені  сертифікати та  великодні сувеніри,  виготовлені вихованцями садочка. Учасники висловили  щиру подяку всім організаторам майстер-класу  та його керівнику Цибі Оксані Юріївні за змістовні, цікаві,   корисні    заняття.