КОІПОПК

Кві 13 2018

Print this Запис

12 квітня 2018 року відбувся заключний обласний майстер-клас практичного психолога Книшоїд Наталії Олегівни

12 квітня 2018 року, на базі ДНЗ (ясла садок) комбінованого типу № 1 «Сонячний» пройшов заключний обласний майстер-клас Книшоїд Наталії Олегівни, практичного психолога, «психолога-методиста», із циклу «Надання психосоціальної допомоги особам, які зазнали впливу психотравмуючих подій» для працівників психологічної служби Київської області. У майстер-класі взяли участь 23 педагоги – практичні психологи, соціальні педагоги, керівники психологічних служб Київської області. 42 працівника психологічної служби області успішно завершили навчання за сертифікаційною програмою з теми «Надання психосоціальної допомоги особам, які зазнали впливу психотравмуючих подій». Загальний обсяг програми – 30 годин/1 кредит ЄКТС.

Наталія Олегівна представила ґрунтовну інформацію про особливості посттравматичного стресового розладу у дітей та підлітків (за DSM –V) та про використання елементів арт-терапії, як дієвого допоміжного виду психотерапії у процесі супроводу дітей. Для практичного використання учасникам майстер-класу були запропоновані ізотерапевтичні техніки та методики для індивідуальної та групової роботи як із дітьми, так і з дорослими.

Насамкінець, куратор обласного майстер-класу, методист  відділу практичної психології та соціальної роботи «Академії неперервної освіти»  Багдасарова Людмила Віталіївна та  вручила психологам та соціальним педагогам області  сертифікати  про участь у сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації. Всі учасники висловили слова подяки і захоплення від навчання і отримання якісних знань.

Щиро вдячні всім учасникам за активну участь у майстер-класі.