КОІПОПК

Гру 15 2017

Print this Запис

13 грудня 2017 року відбувся правовий лекторій «Новини законодавства України 2017 року»

13 грудня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» відбувся правовий лекторій «Новини законодавства України 2017 року»

Захід організовано відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» та плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» на 2017 рік.

Мета заходу – формування в суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

У заході взяли участь директори, заступники директорів та учителі правознавства закладів освіти Київської області.

Учасники правового лекторію заслухали лекції провідних спеціалістів-практиків Рябушко І.В., Загвоздкіної М.С. та методиста відділу методики викладання суспільствознавчих предметів Маніленко І.В.

Рябушко Ірина Володимирівна, заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, виступила з лекцією на тему: «Пенсійна реформа України 2017 року», в ході якої пояснила основний зміст пенсійної реформи 2017 року та особливості призначення, перерахунку та виплати пенсій різним категоріям громадян України. Крім того, Ірина Володимирівна пояснила процедуру реєстрації громадян у системі надання послуг Пенсійного фонду України в електронній формі. Учасники лекторію отримали відповідний роздатковий матеріал.

Загвоздкіна Марина Сергіївна, головний державний виконавець Білоцерківського міського відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області, виступила з лекцією на тему: «Правовий механізм реалізації примусового виконання рішень: проблеми та перспективи». Ознайомила учасників зі змістом правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках, роздала буклети з відповідним змістом.

Маніленко Інна Володимирівна поінформувала про основні законодавчі зміни 2017 року (презентація), методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2018 році, план роботи відділу на 2017-2018 н.р., підготовку практикуму з основ правознавства для учнів 9-х класів. Матеріали про законодавчі зміни 2017 року будуть надіслані на електронні адреси керівникам регіональних методичних служб задля поширення інформації серед усіх закладів освіти Київської області.

Під час проведення заходу слухачі активно долучилися до обговорення вищезазначених питань, отримали відповіді на поставлені питання.

Крім того, були вивчені професійні запити учасників правового лекторію і складений попередній план наступної зустрічі, запланованої на квітень 2018 року.

Дякуємо всім за співпрацю та активну участь!