КОІПОПК

Лис 16 2015

Print this Запис

13 листопада 2015 року у Київському Будинку вчителя відбулася фінальна всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку в дії»


logo      Освіта для сталого розвитку в дії 
Міжнародний освітній проект для шкільної молоді та дорослих

13 листопада 2015 року у Київському Будинку вчителя відбулася фінальна всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку в дії», який був реалізований благодійними організаціями «Вчителі за демократію та партнерство» (Україна), «Глобальний план дій»  (Швеція) у співпраці з НАПН України, за підтримки Шведської агенції з питань міжнародного розвитку (SIDA).

IMG_1162

Ключова ідея освітньої ініціативи – навчання дітей і дорослих навичок стилю сталого життя та зміна моделей поведінки на більш раціональні та ресурсозберігаючі. Глобальна проблема, яку вирішує проект, – зменшення екологічного сліду.

У конференції взяли участь науковці, учителі-практики, адміністратори навчальних закладів, регіональні координатори проекту, тренери, автори методичних матеріалів, представники громадських організацій та місцевих органів управління освіти.  

Під час урочистої частини конференції було підбито підсумки трирічної діяльності, презентовано результати дослідження шкіл-учасниць проекту, оголошено підсумки Національного конкурсу-огляду на звання «Школа сприяння сталому розвитку»,  нагороджено фіналістів,  регіональних координаторів, тренерів проекту.

IMG_20151113_101916 IMG_0773 IMG_1065

Грамотами Інституту педагогіки НАПН України за вагомий внесок у сталий розвиток України нагороджені освітяни Київської області:

Беник Ольга Никифорівна – тренер проекту, заступник  директора Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради;

Бондарук Ірина Петрівна – координатор проекту, завідувач відділу суспільствознавчих предметів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Дворнік Тетяна Анатоліївна – тренер проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», методист науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради;

Куніцька Світлана Андріївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Вишгородської РДА.

IMG_20151113_114212Освітній портал ПедПРЕСА вів пряму онлайн-трансляцію з фінальної конференції за проектом «Освіта для сталого розвитку». Запис  можна переглянути за посиланням http://pedpresa.ua/142384-vebinar-41.html: (підсумки трирічної діяльності проекту, відгуки шведських партнерів з Global Action Plan International, Embassy of Sweden in Kyiv та Інституту педагогіки НАПН України, а також нагородження фіналістів конкурсу-огляду «Школа сприяння сталому розвитку»).

У ході роботи  конференції також відбулося обговорення досягнень і перспектив освіти для сталого розвитку у форматі «Світове кафе»: учасники з 14 областей (учителі, методисти, директори шкіл, координатори і тренери) у ролях «учні», «батьки учнів», «учителі», «представники держави», «керівники шкіл» та «представники громади» обговорювали досягнення і перспективи освіти для сталого розвитку в Україні.