КОІПОПК

Бер 14 2016

Print this Запис

14 березня 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочався семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

З 14 березня 2016 року 25 класних керівників та 25 шкільних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області будуть навчатися на чотириденному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор академії, кандидат педагогічних наук, Наталія Бикова, регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.
Тренінги проводитимуть 5 підготовлених тренерів, які є співробітниками академії: Панченко Тетяна Леонідівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи, кандидат психологічних наук; Вихрестенко Жанна Володимирівна, завідувач лабораторії сімейної освіти;  Добиш Юлія Юріївна, методист відділу міжнародних освітніх програм; Багдасарова Людмила Віталіївна, завідувач лабораторії соціального супроводу сім`ї; Рибитва Галина Володимирівна, завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми. Із педагогами також працюватимуть тренери Корпусу Миру – Микола Винницький та Юлія Винницька.
Метою проекту є просування концепції толерантності до людей з особливими потребами, вимушеними переселенцями та осіб з різних етнічних груп у закладах освіти Київщини.
Навчання проходить у творчій, дружній атмосфері. У процесі навчання педагогам буде представлено сучасні методичні ресурси для роботи зі школярами та дорослими. Учасники навчання стануть тренерами у своїх школах, громадах, освітніх округах та ділитимуться досвідом на місцевому рівні. Через дискусії, презентації, проекти та діалоги педагоги застосовуватимуть на практиці нові техніки та методики, які допоможуть учням формувати повагу до людей різних етнічних походжень, до осіб з особливими потребами та розуміння до людей, які є вимушеними переселенцями з Криму та сходу України. Такі заходи допоможуть учням у подальшому досягнути емпатії та гармонії з іншими людьми.
Академія вже надає постійну консультативну та методичну підтримку персоналу навчальних закладів щодо проведення локальних навчальних занять.
У проекті «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області» беруть участь педагоги із 11 районів (Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Володарський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Сквирський, Ставищенський, Фастівський) та 2 міст (м.Біла Церква та м.Бровари) Київської області.
Учасники тренінгу отримають сертифікати.