КОІПОПК

Тра 21 2018

Print this Запис

14 травня відбулося заключне заняття педагогічної студії Слободянюк Наталії Григорівни з теми «Управлінські аспекти надання спеціальних освітніх і фахових послуг для дітей з особливими освітніми потребами»

14 травня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області успішно завершили навчання учасники педагогічної студії Слободянюк Наталії Григорівни за сертифікаційною програмою з теми «Управлінські аспекти надання спеціальних освітніх і фахових послуг для дітей з особливими освітніми потребами» для директорів, заступників директорів; асистентів учителів, асистентів вихователів; практичних психологів; учителів, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами

У роботі педагогічної студії взяли участь 49 осіб із освітніх закладів Київської області.

Із привітальним словом до учасників педагогічної студії звернулась Слободянюк Н.Г., директор закладу. Та розповіла про особливості реалізації інклюзивного навчання в умовах широкої педагогічної співпраці.

Заняття продовжилося експрес-відвідуванням корекційно-розвивальних занять працівників закладу, а саме: Кондратенко С.В. (олігофренопедагог), Луцької Л.В. (логопед), Левківської В.В. (логопед), Щур А.П. (сурдопедагог); Будяк Ю.Ю. (психолог).

Учасники педагогічної студії мали змогу відвідати ресурсний кабінет та сенсорну кімнату. Побачити на прикладах застосування матеріально-технічної бази та роботу педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Під час круглого столу педагогічні працівники поділилися своїм досвідом, позитивним враженням, підвели підсумки роботи, висловили подяку керівнику закладу та його педагогічному колективу за прекрасну організацію, глибокий зміст та високий професіоналізм.