КОІПОПК

Тра 15 2018

Print this Запис

14 травня відбувся обласний семінар-практикум з теми «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області»

14 травня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Академія неперервної освіти” відбувся обласний семінар-практикум з теми «Організація роботи літніх мовних таборів у закладах освіти Київської області» для вчителів англійської мови, які координуватимуть роботу літніх мовних таборів у районах та містах.

Захід проведено з метою забезпечення організації змістового дозвілля учнів та молоді під час літнього відпочинку, визначення напрямів та розробки програм, планів проведення занять у літніх мовних таборах, надання методичної допомоги та інформаційно-роз′яснювального супроводу щодо застосування ефективних методів проектної діяльності та форм роботи під час проведення літніх мовних таборів.

Кількість учасників  ̶  50 осіб.

Семінар-практикум відбувся за участі компанії «Dinternal-Books («Британські книги»)», ексклюзивного представника видавництва «Pearson» в Україні.

До проведення практичної частини заходу були залучені провідні спеціалісти з методики викладання англійської мови методично-освітнього центру «Дінтернал-книга», які провели майстер-клас з теми: «Використання проектної методики як засобу ефективного розвитку комунікативної компетенції учнів», а також презентували навчальні ресурси для проведення занять у літніх мовних таборах.

Друга частина семінару була присвячена формам та методиці роботи у мовному таборі. До уваги учасників свій досвід роботи представила Ольга Онигієнко, учитель англійської мови Данилівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Васильківського району.

У процесі навчання педагогам були представлені сучасні методичні ресурси для роботи із школярами у літніх мовних таборах.

У районах та містах учасники семінару-практикуму організовуватимуть круглі столи для поширення матеріалів тренінгу серед учителів англійської мови, які працюватимуть у літніх мовних таборах.

Учасникам заходу було надано консультативну та методичну допомогу щодо організації діяльності літніх мовних таборів працівниками відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”.