КОІПОПК

Бер 22 2016

Print this Запис

15 березня 2016 року відбувся Другий щорічний міжнародний Форум вчителів іноземних мов

15 березня 2016 року відбувся Другий щорічний міжнародний Форум вчителів іноземних мов, під час якого вітчизняні вчителі іноземних мов ділилися навчально-методичним досвідом зі своїми колегами з Великої Британії, Канади, Німеччини, США, Швейцарії, Іспанії, Мальти та інших країн світу. Міжнародні школи, які брали участь у Форумі є світовими лідерами з навчання дітей, студентів та дорослих іноземним мовам. Кожен навчальний заклад презентував власну методику навчання та аутентичні підручники. Міжнародні учасники Форуму є членами престижних міжнародних організацій з вивчення іноземних мов, сертифіковані освітніми міністерствами та відомствами тих країн, де працюють. Щорічно кожен з цих навчальних центрів приймає тисячі дітей, студентів та дорослих з усього світу, в тому числі з України.

Також, деякі з учасників проводять сертифікацію вчителів на викладання іноземних мов в усьому світі, після складання відповідних екзаменів (CELTA, DELTA та ін.), та поширюють міжнародний досвід у навчально-методичній сфері викладання іноземних мов для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

Участь у форумі взяли представники Київської області: А.В. Дудар, вчитель англійської мови Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Броварського району, переможець обласного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2011” у номінації «Англійська мова», та І.В. Костенко, вчитель англійської мови Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради, переможець  обласного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2016”.