КОІПОПК

Бер 15 2017

Print this Запис

15 березня 2017 року на базі Навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради відбувся семінар для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів української мови і літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

У роботі семінару взяли участь Плівачук К.В., доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, Цимбалюк В.І., кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України, педагоги та школярі закладу освіти.

К.В. Плівачук познайомила освітян з історією та літературними традиціями навчального закладу, поділилася досвідом науково-дослідної роботиз учнями.

Цимбалюк В.І. презентував авторські праці: «Мова як генетичний код народу», «У світі поетичного слова. 8-9 класи», підручники з української літератури для 5-11 класів та для 8-9 класів (із поглибленим вивченням), провів екскурсію в музеї історії навчального закладу.

Наукові дослідженняпрезентували переможці обласного етапу МАН: Данченко Ольга(науковий керівник – Заболотний О.В.) – «Військова лексика в періодичному виданні «Українська правда». 2014-2016 роки»; Бай Єсенія – «Образ маку у фольклорних записах Сквирщини» (науковий керівник – Плівачук К.В.); Смолич Богдана (науковий керівник – Цимбалюк В.І.) – «Система образів-символів у творчості Василя Симоненка».

Кочина В.С. та Ярмульська І.В. – педагоги ліцею – креативно, майстерно, на високому професійному рівні провели уроки з української мови та літератури.

КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» дякує Заболотному О.В., начальнику відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, Юхимчаку В.П., директору НВК «Сквирський ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», ЗаруднюкТ.Г., заступнику директора з навчально-виховної роботи, за допомогу в організації та проведенні семінару.

 

Слухачі залишили відгуки:

Низький уклін Цимбалюку В.І. за високий професіоналізм, відданість справі навчання й виховання молоді, багатий творчий доробок і оптимізм.

Підгорна Л.І.,
учитель Узинської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
Білоцерківської районної державної адміністрації

 

Дякую за уроки, зустріч із В.І. Цимбалюком. Які творчі вчителі й учні!

 Горожа В.Ф.,
Бориспільської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів № 8
Бориспільської міської ради

 

Щиро вдячна за зустріч керівництву навчального закладу. Коли заходиш до ліцею, то потрапляєш в атмосферу, яка вже надихає на творчість, тому не дивно, що колектив наполегливо працює над створенням нових проектів: книг, підручників, науково-дослідницьких робіт… Відкриті уроки показали майстерність учителів, які люблять, дійсно, свою справу і повністю віддаються їй. Також дякую за цікаві розповіді Цимбалюку В.І. та ученицям, які презентували свої роботи МАН. Це був один із кращих днів, проведених на курсах підвищення фахової кваліфікації. Дякую ще раз! Бажаю вам нових досягнень у нелегкій праці, а також творчості, наполегливості  та вдячності від учнів, батьків і колег!

Почерніна І.М., учитель
Черняхівської загальноосвітньої
школи I-III ступенів Кагарлицького району