КОІПОПК

Бер 20 2018

Print this Запис

15 березня 2018 року на базі Бучанської Української гімназії відбулося друге заняття обласного майстер-класу Марини Борисівни Лебедєвої, учителя англійської мови

15 березня 2018 року на базі Бучанської Української гімназії відбулося друге заняття обласного майстер-класу Марини Борисівни Лебедєвої, учителя англійської мови закладу, із теми «Використання поетичних матеріалів на уроці англійської мови».

Під час теоретичної частини було розглянуто технологію постановки та розв’язання проблеми й отримання

Було зазначено, що комунікативний підхід до вивчення іноземної мови передбачає створення атмосфери співпраці зі школярами, їхньої активної участі у процесі навчання на занятті. Навчальний матеріал на уроці і в позаурочної діяльності має бути максимально наближеним до реальних умов життя, до проблем, що цікавлять учнів. Види діяльності, які пропонує вчитель, мають бути цікавими та творчими.

Практичне заняття включало прийоми роботи з використанням фонетичних вправ, вправ для створення англомовної атмосфери, стилістичні прийоми аналізу поетичного твору, написання віршів за зразком, залучення відео матеріалів.

Учасники майстер-класу взяли активну участь в роботі: висловлювали свої думки, ділилися досвідом, захищали власні міні-проекти, створені під  час заняття. Творча атмосфера панувала упродовж 4 годин. По завершенню майстер-класу вчителі взяли активну участь в обговоренні результатів роботи та отримали творче домашнє завдання: підготувати розробку уроку з  використанням технології використання поетичного матеріалу.

Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу працівникам Бучанської Української гімназії. Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Марини Борисівни Лебедєвої – за її креативність, майстерність та доброзичливість, а головне – за мотивацію  до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.