КОІПОПК

Бер 15 2019

Print this Запис

15 березня 2019 року на базі Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 проведено навчальний тренінг для учнів 7 класів «Протидія булінгу (цькування) у шкільному середовищі»

15 березня 2019 року на базі Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 методистом відділу виховної роботи і позашкільної освіти КНЗ «КОІПОПК» Микитюк Людмилою проведено навчальний тренінг для учнів 7 класів «Протидія булінгу (цькування) у шкільному середовищі».

На занятті обговорювали: що таке булінг та які його ознаки, що відчуває дитина, коли її цькують, хто такі спостерігачів та яка їхня відповідальність. Також з’ясовували куди і до кого потрібно звертатися за допомогою, зокрема, знайомилися з діяльністю Національної дитячої “гарячої лінії” ГО “Ла Страда-Україна”. Зацікавила дітей інформація про адміністративну відповідальність батьків у разі вчинення булінгу їхніми дітьми.

Звичайно, за 1,5 години не можливо сформувати в учнів цілісне розуміння проблеми, створити безпечне середовище в школі. Важливо розуміти, що це має бути системною і комплексною роботою школи й усіх учасників освітнього процесу.

Для системної роботи педагогам школи рекомендовано використовувати посібники Ради Європи та матеріали сайту сайту «Живемо в демократії (Living Democracy) – Режим доступу: https://www.living-democracy.com.ua