КОІПОПК

Гру 18 2017

Print this Запис

15 грудня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів

15 грудня 2017 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації для вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми «Формування життєвої компетентності дітей в різновікових групах дошкільних навчальних закладів» (розробники: Т.М.Корж, Н.І.Нечипорук). Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації навчально-пізнавальної, ігрової, трудової діяльності дітей, забезпечення взаємодії  закладу дошкільної освіти з батьками.

Слухачі відзначили високий рівень організації педагогічної практики, яка відбулася на базі дошкільного навчального закладу №20 «Берізка» Білоцерківської міської ради.

Слухачі мали можливість переглянути цікаві форми роботи з дітьми, поділитися власним досвідом у процесі їх обговорення.

Осадча С.В., завідувач дошкільного навчального закладу, та Ярова О.М., вихователь-методист, ознайомили слухачів з особливостями створення розвивального середовища, планування освітнього процесу в різновікових групах.

Під час проведення інтегрованого заняття з дітьми середньо-старшої  групи «Працьовита бджілка» вихователь Загородня О.В. ознайомила слухачів із використання інноваційних технологій у мовленнєвому розвитку дітей.

    

У ході проведення заняття з дітьми середньо-старшої групи з фізичного розвитку «Юні моряки» вихователь Загорівська Г.В.  звернула увагу слухачів на співпрацю вихователя та помічника вихователя як важливу умову успішного проведення занять у різновікових групах.

    

Під час проведення заняття  з аплікації з дітьми  молодшо-середньої групи «Чарівні ялинки»  вихователь Наполова Л. Є. ознайомила слухачів із особливостями використання нетрадиційних технік аплікації.

    

Слухачі курсів висловили подяку розробникам  курсів Т.М.Корж, Н.І.Нечипорук та  науково-педагогічним працівникам КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.