КОІПОПК

Тра 15 2015

Print this Запис

15 травня 2015 року відбулося засідання круглого столу “Реалізація проекту європейського союзу “Еtwinning Рlus”

215 травня 2015 року навчально-методичний кабінет іноземних мов КВНЗ КОР ” Академія неперервної освіти ” організував та провів засідання круглого столу для вчителів англійської та французької мов на тему: “Реалізація проекту Європейського Союзу “eTwinning Plus” у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області”.

У ході засідання круглого столу були розглянуті питання, що найчастіше виникають у вчителів стосовно програми “eTwinning Plus”, а саме:

  • ключові ідеї  eTwinning Plus та переваги проекту для українських шкіл;
  • інструменти порталу eTwinning Plus;
  • особливості виконання учнівських проектів на порталі  eTwinning Plus.

Фіголь Ірина Володимирівна, учасник програми, вчитель англійської мови Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” білоцерківської міської ради, поділилася досвідом щодо пошуку європейських шкіл-партнекрів для реалізації спільних проектів на порталі  eTwinning Plus та продемонструвала проекти, які було успішно виконано її учнями.

Засідання круглого столу проходило за підтримки компанії “Український прорив” та за участі керівника проекту  eTwinning Plus в Україні Сергія Теплова. У заході взяли участь 32 вчителя іноземних мов навчальних закладів області.

3 1