КОІПОПК

Кві 10 2019

Print this Запис

16 квітня 2019 року відбудеться вебінар з питань підготовки портфоліо проектів для участі в змаганнях з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»

Шановні колеги!

На виконання п. 1 наказу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 28.02.2019 № 19 «Про проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» та з метою реалізації державної політики і концептуальних засад Нової української школи щодо посилення розвитку освіти наукового спрямування, яка базується на дослідно-орієнтованому навчанні, на поглибленому вивченні профільних предметів і набуття молоддю компетентностей, необхідних для подальшої проектної, дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності протягом березня-листопада проводяться Всеукраїнські змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» спільно з компаніями «АККОРДГРУП», «ІТ-Інтегратор», «Видавничий дім «Освіта».

16 квітня 2019 року відбудеться вебінар з питань підготовки портфоліо проектів для участі в змаганнях з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House». Учасники вебінару докладніше дізнаються:

– як пройти шлях від ідеї до перемоги;
– про вимоги до портфоліо проектів для участі в змаганнях;
– про критерії оцінювання проектів за номінаціями;
– за що варто змагатися: призовий фонд та перспективи;
– про партнерів змагань тощо.

До участі у вебінарі запрошуємо обласних координаторів з питань розвитку SТЕM-освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців РУО, НМЦ, педагогів закладів освіти, учнів та їх батьків, зацікавлених осіб.

Зареєструватися на вебінар можна на сайті змагань за посиланням: http://steam.accord-group.com/

Початок вебінару 16.04.2019 року о 15.00, тривалість 1 година 30 хв.

Участь безкоштовна.

Запис інформаційного вебінару від 02 квітня 2019 року про проблеми організації та проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» можна переглянути за посиланням (пароль запису: uYHXmas2).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті «STEAM-House» або у координаторів змагань:

Кучеровська Вікторія Олександрівна (т. 098-079-68-07, Viktoriya.Kucherovskaya@accord-group.com),

Булавська Лариса Геннадіївна (т. 096-874-35-91, stemosvita@gmail.com).