КОІПОПК

Лют 17 2017

Print this Запис

16 лютого 2017 року проведено майстер-клас для вчителів хімії опорних навчальних закладів за темою: “Компетентнісний підхід до організації і проведення навчального експерименту на уроках хімії”

16 лютого на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено майстер-клас для вчителів хімії опорних навчальних закладів за темою: “Компетентнісний підхід до організації і проведення навчального експерименту на уроках хімії”.

Захід відвідали 22 педагогічних працівники.

Під час майстер-класу розглянуто питання

  1. Особливості організації експериментальних досліджень на сучасному занятті хімії.
  2. Розроблення технологічних карток для проведення навчального експерименту в контексті компетентнісно зорієнтованої освіти.

Захід проведено методистом відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я Бобковою Оленою Степанівною.

Обговорювалися  можливості хімічного експериментування як засобу набуття нових знань, удосконалення навичок та формування ціннісних ставлень. Особливу увагу приділено організації ужиткового експерименту у вигляді практичних кейсів, який дозволяє без спеціального обладнання і хімічних реактивів формувати предметну і здоров’язбережувальну компетентності.

Учасники заходу долучилися до створення технологічних карток для проведення хімічних досліджень із використанням речовин, що оточують нас у повсякденному житті.