КОІПОПК

Лют 21 2017

Print this Запис

16 лютого 2017 року відбулось заняття педагогічної студії Мартиненко Людмили Андріївни та Ковровського Ігоря Григоровича для вчителів початкового навчання та християнської етики

16 лютого 2017 року на базі Кагарлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Дашенка відбулось заняття педагогічної студії Мартиненко Людмили Андріївни та Ковровського Ігоря Григоровича з теми «Духовно-моральне виховання школярів та формування загальнолюдських цінностей у процесі вивчення курсу «Біблійна історія та християнська етика» для вчителів початкового навчання та християнської етики.

Робота студії розпочалась святковим вітанням учнів школи та показом різдвяної вистави шкільною театральною студією.

У практичній частині роботи студії  Ігор Григорович ознайомив з формами та методами використання хвилинок святості та літературних хвилинок у структурі занять з християнської етики. Людмила Андріївна провела майстер-клас «Притчі як засіб осмислення навколишнього світу і мудрості Творця». Вчитель образотворчого мистецтва Калініченко Валентина Григорівна  поділилась досвідом роботи в техніці паперопластики і провела майстер-клас з виготовлення троянд.

На завершення слухачі взяли участь у святі «Прийшла Масляна до нас».