КОІПОПК

Лют 17 2017

Print this Запис

16 лютого 2017 року відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти»

16 лютого 2017 року на базі Королівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Макарівського району відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти» для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, учителів-предметників Київської області.

Відкрив засідання Коваленко Петро Михайлович, директор школи, керівник педагогічної студії. Він висловив думку про те, що кожен навчальний заклад, який хоче бути конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг, повинен мати добре розвинене інформаційно-навчальне середовище.

Саме цьому і було присвячене друге засідання студії. Педагогічні працівники школи презентували сайт навчального закладу як одну з вагомих складових інформаційно-навчального середовища та продемонстрували власні блоги, які вони використовують для організації дистанційного навчання.

У заході взяла участь Борбіт Алла Вікторівна, завідувач відділу дистанційного навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти». Вона поділилась досвідом роботи академії з питаннь формування інформаційно-навчального середовища закладу та, зокрема, реалізації дистанційного навчання.

Учасникам педагогічної студії було запропоновано створити власний блог.