КОІПОПК

Бер 17 2016

Print this Запис

17 березня 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» завершився семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

17 березня  2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  завершився чотириденний  тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області».

Освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»  започаткований з метою просування концепції толерантності до людей з особливими потребами, вимушеними переселенцями та осіб з різних етнічних груп у закладах освіти Київщини.

У проекті взяли участь 25 класних керівників та 25 шкільних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. Надалі вони підвищуватимуть обізнаність педагогів, батьків та учнів про проблему толерантності в освітніх закладах своїх районів: 11 районів (Білоцерківський, Богуславський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Володарський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Сквирський, Ставищенський, Фастівський); 2 міста (м. Біла Церква та м. Бровари).

Із педагогами працювали сертифіковані тренери Академії та волонтери Корпусу Миру  в Україні – Нетелі Ханлет, Микола та Юлія Винницькі.

Учасники навчання стануть тренерами у своїх школах, громадах, освітніх округах та ділитимуться досвідом на місцевому рівні. Через дискусії, презентації, проекти та діалоги педагоги застосовуватимуть на практиці нові техніки та методики, які допоможуть учням формувати повагу до людей різних етнічних походжень, до осіб з особливими потребами та розуміння до людей, які є вимушеними переселенцями з Криму та сходу України.

Навчальні тренінги проходили  у творчій, дружній атмосфері. Педагогам надано сучасні методичні ресурси для роботи зі школярами та дорослими.

У відповідь тренери та організатори проекту почули  слідуючі коментарі учасників:

«Дякуємо за змістовні та насичені тренінги. Нині впровадження подібних освітніх проектів є надзвичайно актуальним», – зазначила Вікторія Івахненко, учитель Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №20;

«Ми отримали величезне задоволення перебуваючи в стінах Академії, відчули особисту турботу організаторів та тренерів проекту за кожного з нас», – Наталія Дичко , учитель Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені В.П.Мельника;

«Висловлюємо слова вдячності працівникам та тренерам. Набуті знання допоможуть нам працювати з батьками та учнями, які опинилися в складних життєвих умовах. Такі заходи допоможуть учням у подальшому досягнути емпатії та гармонії з іншими людьми», – Яна Петрова , Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

Організатори та тренери бажають плідної роботи та гарних результатів всім учасникам проекту!