КОІПОПК

Кві 18 2018

Print this Запис

17 квітня у КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбувся семінар-практикум «Формування предметних компетентностей учителів захисту Вітчизни»

17 квітня 2018 року  відбувся   семінар-практикум «Формування предметних компетентностей учителів захисту Вітчизни» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни.

Відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 17 квітня 2018 року відбувся семінар-практикум «Формування предметних компетентностей учителів захисту Вітчизни» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни.

У роботі семінару взяли участь Топчій Наталія Іванівна, начальник відділу національно-патріотичного виховання та культурно-просвітницьких програм КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр»; Пустовій Юрій Степанович, координатор громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій», учитель захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Фастівської міської ради; Дюдя Людмила Юріївна, начальник відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»; Паршук Павло Павлович, старший офіцер Білоцерківського ОМВК, капітан.

Під час семінару були розглянуті такі питання:

 • роль методичних служб у формуванні предметних компетентностей учителів захисту Вітчизни;
 • стан співпраці регіональних військових комісаріатів із місцевими органами управління освітою з питань викладання предмета «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного виховання учнів;
 • забезпечення закладів освіти навчальним інвентарем та обладнанням.
 • досвід організації та проведення навчально-польових зборів (занять) в закладах освіти Київської області;
 • підготовка та проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
 • особливості організації та проведення конкурсів «Впоряд» (послідовність і порядок виконання за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7JeA8tQb5y4) і «Лава на лаву».
 • про проведення військово-патріотичними організаціями Київської області заходів з молоддю.

 

 З  метою забезпечення належного рівня військово-патріотичного виховання учнів та викладання предмета «Захист Вітчизни» в закладах освіти Київщини було рекомендовано наступне:

 1. Під час планування роботи методичних об’єднань вчителів захисту Вітчизни забезпечити реалізацію Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 у частині організації методичних занять із учителями захисту Вітчизни.

Методисти регіональних методичних служб,
які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни
Постійно

 1. До плану роботи регіональних методичних об’єднань вчителів захисту Вітчизни у 2018/2019 навчальному році обов’язково включати відпрацювання практичних навичок відповідно до тем навчальної програми «Захист Вітчизни».

Методисти регіональних методичних служб,
які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни
Серпень-вересень 2018 року

 1. Систематично поповнювати регіональний банк даних щодо установ, товариств, громадських організацій, спілок військово-патріотичного спрямування та ін., які залучаються до методичних занять із вчителями захисту Вітчизни і навчальних занять з учнями.

Методисти регіональних методичних служб,
які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни

Постійно

 1. Залучати військовослужбовців військкоматів, Національної гвардії України, військових частин, представників товариств, громадських організацій, спілок військово-патріотичного спрямування та ін. до методичних занять із вчителями захисту Вітчизни і навчальних занять з учнями.

Методисти регіональних методичних служб,
які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни
Постійно

 1. З метою оновлення банку даних на електронну адресу viktоr-64@ukr.net надати інформацію про проведення в 2017/2018 начальному році навчально-польових занять (зборів) і занять у лікувально-оздоровчих закладах з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (алгоритм додається).

Методисти регіональних методичних служб,
які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни

До 4 червня 2018 року