КОІПОПК

Лис 18 2016

Print this Запис

17 листопада 2016 року представник Міністерства освіти Ізраїля Світлана Журавіцкі відвідала Приватний НВК “Міцва-613”

17 листопада 2016 року Приватний навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок” “Міцва-613” відвідала представник Міністерства освіти Ізраїля Світлана Журавіцкі, яка побувала на занятті з мови іврит у підготовчій групі дитячого садочка (учитель Пашуцька В. Ю.), уроках мови іврит у 2 класі (учитель Букач К. О.), 5  класі (учитель Сара Ротшільд) та уроці єврейської літератури у 10 класі (учитель Двухбабна А. О.).

Вихованці дитячого садочку в ігровій формі продемонстрували свої знання назв тварин та кольорів на мові іврит.

Десятикласники у процесі вивчення творчості Ілани Вайсман, нашої землячки, познайомилися з поетичною та прозовою спадщиною людини, яка боролася з невиліковною хворобою, але завжди залишалася оптимісткою,  вміла радіти життю та створила свій власний «теплий дім». Слова поезії «Радуйся» було покладено на музику, пісня стала гімном цього навчального закладу.

Учениці 10 класу Кушнір Олександра та Комарова Марина стали переможницями III етапу конкурсу-захисту робіт МАН у секціях «Література» та «Російська мова». Матеріалом для дослідження стали твори єврейських письменників. Роботи учениць було надруковано у фаховому журналі «Зарубіжна література» .

На уроці єврейської літератури та занятті з мови іврит у дитячому садочку була присутня методист відділу методики викладання іноземних мов КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Кірнасовська Р.В.