КОІПОПК

Лют 20 2017

Print this Запис

17 лютого 2017 року в Києві пройшла нарада регіональних координаторів швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Під час наради регіональні координатори нових пілотних регіонів обговорили стратегії подальшої реалізації завдань проекту з розвитку громадянського суспільства. У ході дискусії було визначено пріоритетні напрями та перспективи впровадження демократичної освіти в Україні. Результати впровадження проекту в Київській та Одеській областях було визнано успішними.

У ході засідання регіональними координаторами з Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Луганської, Полтавської та Херсонської областей було презентовано досвід впровадження проекту «DOCCU» у своїх регіонах протягом 2016 року.

Також учасники наради були окреслені стратегічні перспективи розвитку ОДГ/ОПЛ в пілотних областях у 2017-2018 роках. У цей період, за професійними модулями з ОДГ/ОПЛ, які впроваджені в навчальні програми інститутів післядипломної освіти, матимуть змогу підвищувати кваліфікацію всі категорії педагогічних працівників і керівників освіти нових регіонів-партнерів проекту.