КОІПОПК

Кві 19 2018

Print this Запис

18 квітня 2018 року відбулося заключне засідання обласного майстер-класу Духновської Ольги Іванівни, завідувача ДНЗ «Кобзарик» Білоцерківської міської ради

18 квітня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу № 19 «Кобзарик» Білоцерківської міської ради  відбулося заключне засідання обласного майстер-класу  Духновської Ольги Іванівни, завідувача ДНЗ,  з теми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей дошкільного віку».

Під час підсумкового заняття педагоги мали можливість переглянути шаховий турнір серед  дошкільників, стати учасниками імітаційного моделювання роботи з дітьми з теми “Тактичні прийоми, шахова партія” та  презентувати підготовлений дидактичний матеріал для навчання дітей гри в шахи.

Протягом навчання у майстер-класі всі учасники засвоїли  зміст Програми та методичних рекомендацій з навчання дітей гри в шахи «Мудрі шахи», створеної до освітньої лінії «Шахи» варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти (автори програми: Семизорова  В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.);  додаток до програми «Мудрі шахи» та методичних рекомендацій (автори: Семизорова В.В, Духновська О.І., Кольба А.Б, Пащенко Л.Ю., Фенюк Б.П.), схвалені для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Слухачі мали змогу розширити і збагатити  знання про тактичні прийоми інтелектуальної гри:  шах, мат, пат, цінність фігур; закріпити знання про правила гри; різні форми, методи і прийоми навчання дітей старшого дошкільного віку грі у шахи тощо.

            

38  педагогів-дошкільників області успішно завершили навчання і отримали Сертифікати про участь у сертифікаційному навчально-методичному заході з підвищення кваліфікації з теми «Формування шахово-ігрової компетенції дітей дошкільного віку».

Основна мета роботи майстер-класу: популяризація системи роботи з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи, досягнута.  Педагоги оволоділи різними формами, методами і прийомами навчання дітей грі у шахи. Є великі сподівання не те, що вони передадуть свої знання, вміння колегам, які будуть формувати у дошкільнят Київщини шахово-ігрову компетенцію.

Педагоги-дошкільники  звернулися  до координаторів майстер-класу, до Ольги Іванівни   зі словами вдячності та побажали   здоров’я,  натхнення  і  подальших звершень  на педагогічній ниві.

Координатор:  Нечипорук Н.І., завідувач відділу дошкільної освіти