КОІПОПК

Жов 20 2017

Print this Запис

18 жовтня 2017 р. відбулася презентація історично – краєзнавчих видань кандидата історичних наук Перерви Володимира Степанов

18 жовтня 2017 р. у головному корпусі Білоцерківського національного аграрного університету відбулася презентація історично – краєзнавчих видань кандидата історичних наук Перерви Володимира Степановича. Захід відбувся у рамках відзначення 85 – річчя заснування Київської області.

На заході, на який автора запросив проректор БНАУ Новак Віталій Петрович, були присутні викладачі та студенти агрономічного факультету. Автор розповів про свій доробок в галузі історії міст і сіл Київщини, аграрної історії краю, історії розвитку садово-паркового мистецтва (для студентів відповідних спеціальностей) тощо. Особлива увага була приділена історії шкільництва Київщини – темі, яка є однією із стратегічних ліній досліджень для багатьох істориків-науковців нашого регіону.

Оскільки головний корпус та суміжні будівлі БНАУ були споруджені на кошти графів Браницьких, то було висвітлено і яскраву сторінку меценатської діяльності відомих білоцерківських аристократів. В історичній будівлі університету (колишній польській гімназії) функціонує музей, для якого автор має намір подарувати кілька цінних експонатів – зокрема, проекти цих будівель та садиби гімназії, привезених із архівів Санкт-Петербурга. На зустрічі було підкреслено, що подібні історичні дослідження відбуваються під егідою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

Після презентації студенти (члени гуртка журналістів) взяли інтерв’ю у Володимира Перерви, яке буде опубліковане на університетських інформаційних ресурсах.