КОІПОПК

Чер 19 2018

Print this Запис

19 червня 2018 року відбулася інструктивно-методична з керівниками й координаторами обласних майстер-класів і педстудій «Напрями та зміст роботи обласних професійних об’єднань педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році»

19 червня  2018 року в КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками й координаторами обласних майстер-класів і педагогічних студій «Напрями та зміст роботи обласних професійних об’єднань педагогічних працівників у 2018/2019 навчальному році».

У заході взяли участь: Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор, кандидат педагогічних наук, доцент; Паливода Інна Павлівна – завідувач відділу, Вихрестенко Жанна Володимирівна, Галашевська Світлана Вікторівна, Стадніченко Галина Михайлівна – методисти відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти; керівники обласних майстер-класів, педагогічних студій та кординатори  – науково-педагогічні працівники академії. Загальна кількість присутніх – 72 особи.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася проректор закладу Євгенія Миколаївна, яка у своєму виступі зазначила, що керівники майстер-класів – відомі в області педагоги-професіонали, серед яких – переможці, лауреати обласних, всеукраїнських професійних та фахових конкурсів, автори посібників, підручників, наставники вихованців, які прославляють Київщину. Вона розповіла про систему сертифікації  учасників обласних майстер-класів і педагогічних студій відповідно до Положення про сертифікаційний навчально-методичний захід з підвищення кваліфікації Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

Стадніченко Галина Михайлівна ознайомила керівників та координаторів із алгоритмом роботи обласних  професійних об’єднань упродовж навчального року, веденням необхідної документації, загальними рекомендаціями щодо планування занять для учасників майстер-класів і педстудій тощо.

Під час проведення наради було обговорено такі питання:

  • нормативно-правове забезпечення функціонування обласних професійних об’єднань;
  • організація роботи обласних майстер-класів та педстудій;
  • науково-методичний супровід діяльності обласних професійних об’єднань;
  • планування роботи обласних майстер-класів, педстудій: загальні рекомендації.

Завершився захід практичною частиною: керівники та координатори працювали над розробленням сертифікаційної програми обласного майстер-класу, педстудії  відповідно до заявленої теми.