КОІПОПК

Жов 19 2017

Print this Запис

19 жовтня 2017 року відбувся семінар-практикум «Організація роботи щодо підготовки вчителів до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література»

19 жовтня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум для методистів районних, міських методичних кабінетів, науково-методичних центрів, які координують роботу вчителів української мови і літератури «Організація роботи щодо підготовки вчителів до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література». У ньому взяли участь 45 учасників.

Перед присутніми виступили: Бачинська Є. М., проректор академії, кандидат педагогічних наук, доцент, Паливода І. П., завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти, Лященко О. Б., завідувач відділу методики викладання  української мови та літератури, зарубіжної літератури, Бичевська Л. В., методист відділу методики викладання української мови і літератури, зарубіжної літератури, Кондесюк Т. В., заступник директора з навчально-виховної роботи Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради, учитель української мови і літератури, учитель-методист, лауреат ІІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» у номінації «Українська мова і література».

На порядку денному розглядалися питання підготовки та проведення районного та обласного етапів конкурсу.

Цікавим і змістовним був виступ Кондесюк Т. В., яка поділилася із присутніми досвідом щодо участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року», відповіла на запитання майбутніх конкурсантів.

Із метою належної підготовки педагогічних працівників області до участі у  всеукраїн­ському конкурсі «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література»,  р е к о м е н д у є м о:

  1. Зареєструватися на платформі Конкурсу за електронною адресою: https://aka.ms/teacheroftheyear2018

Учасники Конкурсу
до 22 жовтня 2017 року

2. Організувати роботу постійно діючого консультпункту з надання методичної допомоги:

  • методистам районних, міських методичних кабінетів, центрів,  науково-методичних центрів із питань проведення ІІ та ІІІ турів всеукраїн­ського кон­курсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література».

Відділ методики викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури
Жовтень-січень 2017/2018 н.р.

  • учителям української мови та літератури щодо підготовки та оформлення матеріалів до конкурсу.

Методисти  районних, міських методичних  кабінетів, центрів,  науково-методичних центрів, керівники районних, міських методичних об’єднань учителів української мови та літератури
Жовтень-січень 2017/2018 н.р.

3. Учителям – учасникам конкурсу ознайомитися з матеріалами учасників заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», розміщеними на сайті «Учитель року» Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

Методисти  районних, міських методичних кабінетів, центрів,
науково-методичних центрів, керівники районних, міських
методичних об’єднань учителів української мови та літератури

Жовтень 2017 року

4. Провести навчання вчителів української мови та літератури, які братимуть участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література», із питань підготовки та проведення уроків майстерності.

Методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, науково-методичних центрів, керівники районних, міських методичних об’єднань учителів української мови та літератури
Листопад 2017 року