КОІПОПК

Чер 23 2017

Print this Запис

20-21 червня 2017 року відбулася конференція з обміну досвідом роботи – «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

З метою реалізації плану заходів з виконання Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111, відповідного наказу від 08.04.2016 р. № 405, Міністерство спільно із Українським фондом «Благополуччя дітей» 20-21 червня 2017 року у м. Києві відбулася конференція з обміну досвідом роботи серед освітян щодо підготовки педагогічних працівників до поширення впровадження у загальноосвітніх навчальних закладах програми з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

До участі у заході були запрошені фахівці, які в 2016/2017 н.р. брали участь у проекті «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти, II фаза», що реалізувався Українським фондом «Благополуччя дітей», а також представники від інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Згідно з програмою конференції перед учасниками проекту стояло завдання презентувати свою роботу. У ході конференції проведено сесії, спрямовані на обмін досвідом щодо впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». На них було презентовано напрацювання і досягнення учасників проекту 2016/2017 н.р.. Презентація напрацювань відбувалася у форматі «open space».

Учасники заходу з Київської області підготували презентацію досвіду та досягнень команди в рамках упровадження програми.

Команді Київської області вдалося досягти мети і привернути увагу громадськості до інноваційних родзинок виконання проекту.

Київщину представляли:

Багдасарова Людмила Віталіївна, керівник проекту в Київській області, методист відділу практичної психології КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Радченко Лілія Григорівна, методист з психологічної служби відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації;

Дубова Олена Юріївна, практичний психолог і соціальний педагог Чепеліївського НВК «ЗОШ I-III ступенів-дитячий садок»;

Левченко Людмила Анатоліївна, методист відділу роботи з обдарованими дітьми КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;

Дишлева Ірина Миколаївна, доцент кафедри дошкільної і початкової освіти та менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

За плідну роботу протягом року КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відзначена подякою Міністерства освіти і науки, Представництва Міжнародної компанії (МОМ) в Україні та ВБО Українського фонду «Благополуччя дітей».