КОІПОПК

Кві 21 2017

Print this Запис

20 квітня 2017 року відбулось заключне засідання майстер-класу Кальчук Марії Іванівни

Відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 20 квітня 2017 року на базі Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Обухівського району відбулось заключне засідання майстер-класу Кальчук Марії Іванівни, «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією «Росток».

У роботі заходу взяли участь 37 учителів початкової школи Київської, Запорізької, Чернігівської областей та м. Києва

З привітальним словом до учасників семінару звернулись:

  1. Кальчук Марія Іванівна, автор підручників з української мови за педагогічною технологією «Росток», вчитель початкових класів Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, учитель-методист.
  2. Білохвощенко Світлана Миколаївна, директор Української ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Під час виступу Воронцової Емілії Валеріївни, наукового співробітника Інституту модернізації змісту освіти МОН України, учасники семінару ознайомились з педагогічною технологією, що створює оптимальне поле для розвитку творчості як учня так і вчителя.

Крім того, учасники майстер-класу підготували та презентували авторські матеріали для створення посібника «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією «Росток»

У підсумку засідання вчителі висловили подяку організаторам майстер-класу за актуальний, цікавий захід, проведений на високому організаційному і науково-методичному рівні.

 

Рекомендації:

  1. Узагальнити дидактичні матеріали, спрямовані на розвиток мовленнєвої діяльності..

Керівники майстер-класу, координатор

  1. Підготувати рукопис методичного посібника «Інтегративно-діяльнісний підхід до викладання української мови в школі І ступеня за педагогічною технологією «Росток».

Керівники майстер-класу, координатор

  1. Упорядкувати та підготувати до друку методичний посібник «Система навчальних занять з української мови за педагогічною технологією «Росток».

Керівники майстер-класу, координатор

  1. Розмістити узагальнені матеріали роботи майстер-класів на порталі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» в рубриці «Початкова освіта».

Координатор