КОІПОПК

Кві 21 2017

Print this Запис

20 квітня 2017 року відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти»

20 квітня 2017 року на базі Королівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Макарівського району відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії з теми «Дистанційне навчання як засіб рівного доступу до якісної освіти» для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, учителів-предметників. У роботі студії взяли участь 23 педагогічні працівники  Броварського, Вишгородського, Макарівського, Обухівського та Тетіївського районів.

Заняття було присвячено використанню Skype технології для реалізації дистанційного навчання. Познайомив з даною технологією Сидоренко Ігор Петрович, учитель трудового навчання та інформатики Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Учасники педагогічної студії дізнались про технічні характеристики та можливості даного сервісу для здійснення ефективного супроводу дистанційного навчання.

Під час практичної частини учасникам було запропоновано зареєструватись та попрацювати в даному середовищі, оцінити переваги і можливості скайпу.