КОІПОПК

Лют 22 2017

Print this Запис

21 лютого 2017 року на базі Фастівської школи народної майстерності відбулося заняття обласного опорного закладу освіти з проблеми «Виховання патріотичних почуттів засобами образотворчого мистецтва на уроках та в позашкільний час»

21 лютого 2017 року на базі Фастівської школи народної майстерності відбулося заняття обласного опорного закладу освіти з проблеми «Виховання патріотичних почуттів засобами образотворчого мистецтва в умовах загальноосвітнього та позашкільного навчальних закладів».

Аналіз домашнього завдання з слухачами ООЗО провела Пількевич Оксана Миколаївна, методист ФШНМ.

Древецький Анатолій Анатолійович, директор Фастівської школи народної майстерності, ознайомив слухачів із способом викладання різних видів академічного образотворчого мистецтва та його місцем у підвищенні професійної компетентності педагогів.

Білик Тетяна Андріївна, вчитель історії та теорії народного мистецтва, прочитала змістовну доповідь на тему «Відтворення героїчних постатей минулого та сьогодення засобами образотворчого та декоративного мистецтва».

На занятті слухачі ООЗО виконали чудові пейзажі української природи в техніці «сухого пензля» під керівництвом Гоптарєвої Тамари Миколаївни, вчителя образотворчого мистецтва.

Павленко Наталія Станіславівна, вчитель образотворчого мистецтва, ознайомила з прийомами надання характерних рис мужності козакові-визволителю і захиснику рідної землі у композиції «Героїчні постаті минулого».

Бугайова Тетяна Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва, навчила слухачів основних елементів декоративного розпису при створенні образу народного героя козака Мамая.

Усі розробки, роботи і теоретичні матеріали педагоги мали змогу забрати у свої навчальні заклади, щоб використовувати у роботі з учнями.

По закінченню майстер-класів було проведено вихідне анкетування, також слухачі отримали домашнє завдання. На засіданні круглого столу відбулось підбиття підсумків семінару та ознайомлення з творчим завданням: написати розгорнутий конспект уроку з образотворчого мистецтва з теми  «Відтворення героїчних постатей минулого та сьогодення».

Учасники семінару відвідали експозицію мистецьких творів художника, різьбяра Василя Гелетко у Фастівському державному краєзнавчому музеї.

 

Слухачі залишили відгуки про роботу ООЗО:

***

Організація проведення семінару була на високому рівні. Дякуємо викладачам ФШНМ, КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» в особі методиста відділу методики викладання предметів художньо-естетичного циклу Власовій Валерії Гаврилівні, директору Фастівської школи народної майстерності Древецькому Анатолію Анатолійовичу, методистам ФШНМ Пількевич Оксані Миколіївні та Фльоці Жанні Станіславівні, які приділили максимум уваги кожному слухачеві. Всі заходи проходили під гаслом патріотичного виховання на прикладах історичної минувшини, що дає можливість покращити рівень патріотичного виховання в школах Київщини. Всі майстер-класи та інформаційні години детально продумані та проведенні нависокому професійному рівні.

Вчителі образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Фастова

Куц Олена Павлівна та ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Фастова Шеремета Ольга Йосипівна.

***

Велика вдячність за високий  професіоналізм в організації та проведенні курсів підвищення кваліфікації, які проходили в теплій і дружній обстановці. Цікавими та повчальними були всі майстер-класи.

Народна мудрість говорить «Без минулого нема майбутнього», саме тому героїчні постаті, образ козака Мамая допомагають вихованню патріотичних почуттів.

Хочеться, щоб міська і обласна влада звернули увагу на потреби опорного закладу в матеріальному забезпеченні.

Вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 м. Фастова Третяк Людмила Анатоліївна  та  вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м. Фастова Усова Оксана Олександрівна.