КОІПОПК

Тра 23 2019

Print this Запис

21 та 22 травня для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації керівників гуртків проведено семінари-практикуми

 

21 травня 2019 року  на базі Центру позашкільної освіти  та професійного самовизначення молоді «Соняшник» було проведено майстер-класи: керівника студії «Креатив» Дудчик І.Д., керівника гуртка «Петраківський розпис» Красніцька-Луцик Л. М., керівника гуртка народної іграшки Красильнікова О.І. Відбулася зустріч у «Світлиці» з директором Центру позашкільної освіти  та професійного самовизначення молоді «Соняшник», поетесою  Вірою Дмитрівною Гутник. Віра Дмитрівна прочитала власні поетичні твори, які зачарували слухачів, та подарувала свою збірку «Через осінь – до весни».

22 травня слухачі відвідали  Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості.Директор Центру Л.В. Лубківська розповіла, що в позашкільному закладі працюють 59 гуртків за художньо-естетичним, гуманітарним, науково-технічним, еколого-натуралістичним, туристсько-краєзнавчим, фізкультурно-оздоровчим, військово-патріотичним, дослідницько-експериментальним напрямами. Учасники побували у творчих лабораторіях  Центру. Керівник  народного колективу  студії декоративного розпису  «Цвіт папороті»  Кучанський І.Л. провів майстер-клас з петриківського розпису. Про  розвиток  творчих здібностей гуртківців розповіла керівник гуртка  «Рукотвори» Рава Н.І., а також для слухачів вона провела майстер-клас. Про організацію  роботи народного колективу «Різьблення по дереву» розповів керівник Парфенюк О.К.

З методикою організації науково-дослідницької роботи вихованців гуртків у системі МАН ознайомила заступник директора Ніфоровська Г.І. Вона відзначила, що юні науковці Сквирщини успішно представили Київську область та здобули перемогу у конкурсі науково-дослідницьких робіт МАН . Вони всі є вихованцями гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського РЦДЮТ. Перед слухачами виступили учні МАН: Ходаківська Анна – нагороджена срібною медаллю, робота якої була представлена у відділені екології та аграрних наук, секція: селекція та генетика. Тема роботи: Аналіз генотипів великої рогатої худоби за алелями гена капа-казеїну з використанням полімеразної ланцюгової реакції. Бронзовою медаллю нагороджені: Гаркавий Назарій Романович, який представляв роботу у відділенні екології та аграрних наук, секція: ветеринарія та зоотехнія, тема роботи: Заходи боротьби із збудником Іхтіофтіріозу (Ichthyophthirius multifiliis) у декоративній аквакультурі та Іванченко Вікторія Григорівна, учениця 11 класу НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів», з роботою «Діалекти Сквирщини та їх використання у фольклорі та художніх творах письменників-земляків», відділення мовознавства, секція: українська мова.

Слухачі курсів підвищення фахової кваліфікації керівників гуртків щиро подякували керівництву та педагогамам Центрів позашкільної освіти за цікаві майстер-класи та змістовну зустріч. Після практичних занять керівники гуртків мали нагоду побувати у ландшафтному парку с. Буках  та храмовому комплексі.

 

<<Усі фотосвітлини заходу>>