КОІПОПК

Бер 23 2017

Print this Запис

22 березня 2017 року в академії відбувся науково-методичний семінар-тренінг для керівників регіональних методичних служб

22 березня  2017 року в академії відбувся науково-методичний  семінар-тренінг  для керівників регіональних методичних служб «Перевернутий клас: від теорії до практики застосування».

У роботі семінару взяли участь:

 • Осадчий І.Г., ректор академії, доктор педагогічних наук;
 • Бачинська Є.М., проректор, кандидат педагогічних наук, доцент;
 • Дем’яненко Олена Олександрівна, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук;
 • Паливода І.П., завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти;
 • Стадніченко Г.М., методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти;
 • Вихрестенко Ж.В., методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти.

      Дем’яненко О.О. провела тренінгове заняття з упровадження технології перевернутого  навчання у практику роботи педагогів, впродовж якого учасники семінару ознайомилися із сутністю технології перевернутого навчання, зіставляли  її   з класичними методами навчання; дізналися про сучасні освітні ресурси.

Після тренінгу ректор академії Осадчий І.Г. провів круглий стіл, де розглядалося питання участі педагогічних працівників Київщини у першій   сесії онлайн обговорення  навчальних програм для 5-9 класів на платформі EdEra. Керівники регіональних методичних служб ділилися думками щодо результатів роботи методичних осередків  із внесення пропозицій до оновлення змісту освіти школи ІІ ступеня та  планували  шляхи   залучення педагогів до другої сесії обговорення оновлених програм, яке триватиме з 22 березня до 2 квітня.

Потім  відбулася інструктивно-методична нарада, на якій розглядалися такі питання:

 • Про результати ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».
 • Про роботу обласних професійних об’єднань педагогів у 2017/2018 н.р.
 • Про створення віртуального методичного простору Київщини.
 • Про науково-методичні семінари за участю провідних науковців України, розробників Державного стандарту, навчальних програм та підручників.
 • Про атестацію методистів регіональних методичних служб на присвоєння і відповідність вищій кваліфікаційній категорії.

За результатами проведення наради було вироблено такі рекомендації:

 1. Забезпечити участь педагогічних працівників регіону в другій сесії онлайн обговорення оновлених навчальних програм для 5-9 класів на платформі EdEra. Інформувати відділ координації та неперервної педагогічної освіти щодо  кількості педагогів регіону, які долучилися до цієї роботи (до 10.04. 2017)
 2. Вивчити запити освітян регіону щодо участі в обласних професійних об’єднаннях педагогів у 2017/2018 н.р. з метою формування їх складу (до 01.05.2017)
 3. Подати списки педагогічних працівників регіону – учасників обласних професійних об’єднань для формування їх мережі на 2017/2018 н.р. (до 10.05.2017)
 4. Подати перелік обласних професійних об’єднань педагогів, які функціонуватимуть у 2017/2018 н.р., на розгляд і схвалення  науково-методичною радою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (до 06.2017)
 5. Проаналізувати інформацію про результати проведення ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2017» ( до 01.04.2017)
 6. Забезпечити створення участь методичної служби у віртуальному середовищі  на платформі Google (до 01.05.2017)