КОІПОПК

Лют 23 2017

Print this Запис

22 лютого 2017 року відбулося заняття обласного майстер-класу учителя географії Компанієць Галини Володимирівни

22 лютого 2017 року на базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації відбулося заняття обласного майстер-класу учителя-методиста Компанієць Галини Володимирівни «Упровадження ігрових технологій у процесі вивчення географії» для вчителів географії Київської області.

У роботі майстер-класу взяли участь Совенко Валерій Володимирович, завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Бабенко Антоніна Степанівна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації; Борзенко Ірина Юріївна, директор Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації  та 14 педагогів області. До учасників заходу також приєдналися слухачі курсів підвищення фахової кваліфікації вчителів географії при КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

На початку зустрічі учасники обговорили питання оновлення програм для базової загальної освіти і особливості викладання курсу «Україна і світове господарство». Совенко В.В. звернув увагу вчителів на необхідність долучитися до обговорення питання оновлення програм, розміщених на платформі EdEra для 5-9 класів і внесення конкретних пропозицій щодо їх вдосконалення до 24 лютого 2017 року. Також було обговорено питання створення навчально-методичного посібника, зауважувалася  його  структура, зміст й прикладне спрямування.

Теоретична і практична частини майстер-класу були спрямовані на розкриття теми заняття «Створення ігросистем у процесі викладання географії». У межах теоретичного блоку слухачі переглянули й обговорили зміст презентації «Методика створення та проведення  ігор. Ігросистема». Практична частина дала можливість побачити впровадження ігросистеми на уроках. Вчителі виступили в ролі учнів у змодельованій ситуації. Це був урок у 7 класі на тему «Тектонічна будова, рельєф і корисні копалини Північної Америки».  Після проведено заняття присутні згуртувалися у дві команди й взяли активну участь у пізнавально-розважальній програмі «Хто зверху?»

В кінці заняття учасники обговорили коло питань з підготовки до наступного майстер-класу, який відбудеться у квітні, а також отримали домашнє завдання.

Учителі-практики висловили подяку автору майстер-класу та організаторам за актуальний і змістовний методичний захід, проведений на високому організаційному і науково-методичному рівні.