КОІПОПК

Вер 22 2015

Print this Запис

22 вересня 2015 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочався семінар-тренінг «Освіта для формування громадянських компетентностей в Україні»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA22 вересня 2015 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» розпочався семінар-тренінг «Освіта для формування громадянських компетентностей в Україні». Семінар-тренінг проводиться в рамках швейцарсько – українського проекту спрямованого на створення умов для формування особистості громадянина України, якому притаманні європейські цінності, демократична культура, громадянська позиція, відпо­ві­даль­­ність, го­тов­ність до активної участі у громадському житті. Учасниками заходу стали освітяни-управлінці Київщини.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Зі слухачами працювали сертифіковані тренери:Клокар Наталія Іванівна, старший експерт проекту, доктор педагогічних наук, професор;Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор академії, кандидат педагогічних наук;Полтавцев Олександр Геннадійович, в. о. завідувача кафедри філософії освіти та управління, кандидат філософських наук; Бондарук Ірина Петрівна, завідувач відділу методики викладання суспільствознавчих предметів, кандидат педагогічних наук.

Семінар-тренінг розрахований на весь період курсового навчання  і триватиме до 02 жовтня.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗазначимо, що проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» здійснюється Цюріхським педагогічним університетом, Інститутом міжнародних освітніх проектів (IPE) та Національною академією державного управління при Президентові України на основі Угоди між Урядом України і Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво. Пілотна ініціатива Ради Європи щодо впровадження принципів демократичного громадянства та освіти з прав людини спрямована на залучення органів державного управління, директорів та вчителів закладів освіти до розвитку демократичного суспільства.